Římskokatolická farnost Kunvald v Čechách Římskokatolická farnost Klášterec nad Orlicí Římskokatolická farnost Rokytnice v Orlických horách

Noční adorace v Klášterci

Každý první pátek v měsíci
prosíme v modlitbě za mír
pro naši zemi, obrácení hříšníků a posvěcení místa, kde žijeme.

Nejbližší události

Pravidelné bohoslužby

Na této stránce naleznete pravidelný pořad bohoslužeb, který se může v jednotlivých týdnech mírně lišit. Aktuální pořad bohoslužeb naleznete v Nedělních ohláškách.

Den Klášterec
nad Orlicí
České
Petrovice
Pastviny
– Vitanov
Kunvald
v Čechách
Rokytnice
v Orlických horách
Pěčín Říčky
Neděle 10:30 7:30 9:00
Pondělí 18:00
Středa 18:00
Čtvrtek 17:00 *
Pátek 18:00
Sobota 7:00 @

Bohoslužby s tučně uvedeným časem jsou s nedělní platností.
@ – 1. týden v měsíci
* – v době platnosti zimního času je mše svatá o hodinu dříve

Modlitba posvátného růžence – před každou mší svatou a také v pondělí a čtvrtek v 17:30 v kapli sv. Dominika na Vitanově.

Eucharistická adorace – první pátek v měsíci po mši svaté (litanie k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu, zásvětná modlitba a svátostné požehnání); v měsíci červnu po každé mši svaté. V neděli po prvním pátku v mesíci je mše svatá zakončena svátosným požehnáním. Na první pátek v měsíci se koná v Klášterci celonoční adorace Nejsvětější Svátosti Oltářní za záchranu naší země, Evropy a světa. Podrobnosti zde. Příležitost k adoraci je obvykle také v pondělí přede mší svatou v Kunvaldu a ve čtvrtek odpoledne v Rokytnici (během mše svaté v Pěčíně).

Pobožnost křížové cesty – v postní době před každou mší svatou.

Májová pobožnost – v měsíci květnu v Klášterci denně v 17:00, v neděli a pátek po mši svaté.

Příležitostné bohoslužby

Čihák (kaple sv. Anny) – obvykle sobota v blízkosti po svátku sv. Anny (26. 7.).

Jedlina (kaple sv. Jana a Pavla) – obvykle sobota v blízkosti svátku sv. Jana a Pavla (26. 6.).

Adam (kaple Nanebevzetí Panny Marie) – podle ohlášení v květnu.

Pastviny (kaple sv. Josefa) – podle ohlášení, slavnost sv. Josefa je 19. 3.

V ostatích kaplích se bohoslužby nekonají (Klášterec – hřbitovní kaple, Pastviny – kaple u přehrady).